Güvenlik Politikası

Gizlilik Politikası

 

denizlirentcar.com olarak kişisel bilgilerinizin güvenliği ve korunması bizim için oldukça büyük bir öneme sahiptir.Yasalara uygun olarak yaptığımız işler doğrultusunda veri güvenliği ve koruması bizler için öncelik taşımaktadır… Sitemiz ... firmasına aittir ve onun tarafından kullanılmaktadır. 

Kişisel Veriler

Sizler gönüllü olarak vermediğiniz sürece denizlirentcar.com sitesi olarak hiçbir şekilde kişisel bilgilerini almıyoruz.Ancak ve ancak sizlerin rızası ve isteği olması halinde bu verilerinizi talep ediyoruz.
Web sitemiz aracılığıyla doldurmuş olduğunuz rezervasyon forumlarında telefon numaranız, adresiniz ve diğer kişisel bilgileriniz 3. Kişilerle paylaşmamak üzere veri tabanlarımızda saklanır ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla hizmet kalitemizi artırmak için kullanılır… 

Kişisel Verilerinizi Kullanım Amacı

Kişisel verilerinizi bizlere verdiğiniz zaman bu veriler ile sizlerle iletişime geçmek ve yasal olarak faturalandırma yapmak amaçlarıyla istemekteyiz. Sizlerle olası olabilecek hızlı iletişim gerektiren durumlarda da yine bu bilgilerinizi talep etmekteyiz.
Cazip fiyatlar ve bazı dönemlerde sizlere özel olarak sunduğumuz kampanyalar hakkında bilgilendirmek amacı ile de telefon numaranızı ve e-posta adreslerinizi sizlere ulaşmak maksadı ile kullanmaktayız.
İşimizi geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek amacıyla sitemizde ve iş ortaklarımız ile yaptığımız anlaşmalarda bu bilgilerinizi kullanabiliriz. Sitemizi kullanan ve hizmetlerimizden yararlanan tüm kullanıcılar gizlilik politikamızı kabul etmiş sayılır…

Kişisel Olmayan Verilerin Toplanması

Yasal mevzuatlar çerçevesinde zorunlu olarak toplanması gereken bilgileriniz sitemiz tarafından da bir veri havuzu yardımı ile toplanabilmektedir. Kişisel olmayan verileriniz IP adresleriniz veya kullandığınız tarayıcı gibi bilgileri içermektedir. Bu veriler yasalar dışında hiçbir şekilde kullanılmamaktadır.

İstisnai Durumlar

Aşağıda bulunan istisnai durumlarda 3.kişilerle kişisel bilgileriniz paylaşılabilir veya bu gizlilik sözleşmesi belli bir süreliğine iptal edilebilir…

  • Kanun Hükmünde Yönetmelik, Kararname çıkarılması ve yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak durumunda olunmasından dolayı,
  • denizlirentcar.com sitesinin sunduğu gizlilik sözleşmesinin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla,
  • Yetkili makamlar tarafından soruşturulan bir durum ve olayın soruşturulması amacıyla firmamızdan bilgi istenmesi amacıyla,
  • Site kullanıcılarının güvenliklerini sağlamak amacıyla 3.kişiler tarafından kişisel bilgilerin paylaşılması ve sözleşmenin gereklerinin yerine getirilmemesi istisnaları olabilmektedir.

 

E-posta Güvenliği

Sitemiz aracılığıyla sizlere göndermiş olduğumuz e-postalarınızda hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi ve şifrelerinizi paylaşmayınız. Aksi takdirde oluşabilecek sorunlarda firmamız sorumlu tutulamaz. 

Tarayıcı Çerezleri

... firması, sitesinde yer alan "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak ve kullanıcılarına e-posta göndermek şartıyla her türlü değişikliği yapma hakkını elinde bulundurmaktadır.
Firmamız gizli bilgileri özel ve gizli tutmayı ve bu konuda gereken tüm özeni göstermeyi, yetkisiz kişilerin, kullanıcıların kişisel bilgilerini eline geçirmesini önlemeyi site kullanıcılarına taahhüt etmektedir.
İnternet yapısı nedeniyle güvensiz bir ortamın bulunmasından dolayı kişisel bilgileriniz başka yerlerde paylaşılabilir 

Firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.


Firma Unvanı: Göksu Rent a Car
Adres: Hacıkaplanlar mah. atatürk cad. no:96/B
Eposta: info@denizlirentcar.com
Tel: 0553 448 75 57 - 0258 911 06 96
Fax: 

Top
× Bize Whatsapp'dan Yazın!