Geri Ödeme Koşulları

Araç Kiralama Şartlarımız

Not

  Tüm Araçlarımız Rent a acar  Kaskoludur ve 1000 TL muhafiyetlidir.

Trafik Cezaları

 

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçlar hangi nedenle olursa olsun resmi ve yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Fiyatlar

 

 Denizli rent a car fiyat listesinde belirtilen fiyatlara rent a car kaskosu, zorunlu trafik sigortası araç periyodik bakımı dahildir.

Kiralama Süresi

  Kiralama süresi en az 1 gündür(24 saat). Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

Ehliyet ve Yaş.

 

Kiracının kira sözleşmesi sırasında YAŞ sınırlaması olmamaktatır.Ehliyet veya uluslararası pasaport sahip olması gerekmektedir. Ayrıca araç tesliminde nüfus cüzdanı, yurtdışında ikamet edenler için ise pasaport istenecektir.

Ödeme

 

Kira bedeli araç çıkışında nakit veya kredi kartı ile alınır.  Kredi kartı olması kiralama prosedürlerinin daha kolay halledilmesinde önemli faktördür.  Nakit ödemelerde çeşitli referanslar istenilebildiği gibi yurt dıından gelenler kolaylıklarımız olmaktatır.

 

İlave Sürücüler

 

Aracı kiralayan şahsın dışındaki kişilerce kullanılabilmesi için bu sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesi üzerinde gösterilmesi gerekir (İlave sürücüler için ek bir ücret talep edilecektir). Aksi durumun trafik kontrollerinde belirlenmesi veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulur.

Teslim Alıp – Bırakma

 

Kiracının aracı teslim etme yeri kira sözleşmesi yapılırken karşılıklı olarak belirlenir ve kira sözleşmesine yazılır. Kiracı aracı Denizli Rent a Car personeli dışında kimseye teslim edemez. Denizli Rent a Car ofisi haricinde teslim alınması veya bırakılması hizmeti verilir.

Top
× Bize Whatsapp'dan Yazın!